طراحی سایت

امروزه هر کسب و کاری نیاز به یک وب سایت دارد. زیرا  سایت فرصتی برای بهتر دیده شدن در فضای اینترنت را فراهم می کند. با توجه به گزارشات در ایران حدود 45 میلیون کاربر از اینترنت استفاده می کنند. اهمیت داشتن یک سایت به قدری ضروری است که در آینده کسب و کارهای سنتی جایگاهی کم رنگ خواهند داشت.

بنابراین مهمترین ابزار در دنیای اینترنت طراحی سایت است که هر شخص از هر مکان و هر زمانی می تواند تخصص، خدمات، محصولات، ویژگی های کاری، آموزش، تعامل و ارتباط با شما را داشته باشد.

چرا طراحی وب سایت

برخی از دلایل داشتن وب سایت

رقابت در فضای آنلاین

کسب درآمد اینترنتی

صاحب یک رسانه هستید

97% مردم قبل از شروع هر کاری در اینترنت جستجو می کنند.

75% مردم اعتبار یک شرکت را از روی سایت آن در نظر می گیرند.

72% کاربران از طریق موبایل به اینترنت وارد می شوند.

84% مردم ایران به اینترنت دسترسی دارند.

6 ساعت میانگین زمانی که مردم در اینترنت سپری می کنند.

بانک اطلاعات از شغل و حرفه و...

حرفه ای تر و قابل اعتمادتر هستید

بازگشت سرمایه دارید

ویژگی های طراحی سایت

امکاناتی که در همه وب سایت ها اجرا می کنیم

طراحی اختصاصی

متناسب با زمینه فعالیت شما وب سایت اختصاصی بدون استفاده از قالب آماده پیاده سازی می کنیم.

سئو و بهینه سازی اولیه

حتی اگر کارفرمای محترم ساده ترین وب سایت را سفارش دهد، بهینه سازی سایت را بطور قابل توجهی اجرا می کنیم.

سرعت لود

سریع بارگذاری وب سایت علاوه بر اینکه یکی از فاکتورهای مهم سئو به حساب می آید، تأثیر بسیار زیادی در جذب و نگه داشتن کاربران در سایت، دارد.

امنیت بیشتر

امنیت و حفظ اطلاعات سایت دو فاکتور مهم برای کاربران و سئو می باشند. به خوبی می دانیم که چه خطراتی یک سایت را تهدید می کند و راه حل مقابله با آن را اجرا می کنیم.

واکنش گرا

سایت خود را بدون زوم و اسکرول کردن، به راحتی در موبایل و تبلت مشاهده کنید.

آموزش پنل مدیریت

به شما پنل مدیریت را آموزش می دهیم تا خودتان همه اطلاعات و بخش های مختلف سایت را تغییر دهید.

مراحل طراحی سایت

4 مرحله تا داشتن یک وب سایت

مشاوره و تحلیل

Direction Arrows
مرحله 1

نمونه اولیه

Direction Arrows
مرحله 2

طرح نهایی

Direction Arrows
مرحله 3

تحویل وب سایت

مرحله 4

روند مراحل طراحی سایت

صفر تا صد طراحی سایت با الی وب

مشاوره و تحلیل

با یک مشاوره از صفر تا صد برای شما مشخص می کنیم که هدف از داشتن سایت چه چیزی می باشد و چه اطلاعاتی باید به کاربران خود نمایش دهید. ما با توجه به هدف شما، امکانات و ویژگی هایی که باید در طراحی سایت اجرا شود، پیشنهاد می کنیم. در این مرحله موارد زیر انتخاب می گردد:

  1. پلن طراحی سایت
  2. نام دامنه
  3. نوع هاست
  4. طرح و گرافیک
  5. المان های اصلی

نمونه اولیه وب سایت

در این مرحله از طراحی وب طرح گرافیکی و نقشه اولیه سایت متناسب با زمینه فعالیت شما طراحی می گردد. سپس اطلاعاتی که قصد دارید در وب سایت خود منتشر کنید با این طرح اولیه به نمایش در می آید تا ساختار سایت تکمیل شود.

طرح نهایی

بعد از تأیید طرح اولیه توسط کارفرما، امکانات تخصصی و جزییات طراحی با دقت لحاظ می گردد. فاکتورهای افزایش سرعت، امنیت، و سئو اولیه با رعایت تمامی استانداردها لحاظ می گردد. در این مرحله با توجه به نظر شما سایت آماده نمایش بر روی دامنه و هاست مورد نظر می باشد.

تحویل وب سایت

شما صاحب یک سایت کامل شده اید که می توانید در فضای وب فعالیت خود را (معرفی به مشتریان ، سئو تخصصی و غیره) شروع کنید. در این مرحله علاوه بر دوره پشتیبانی رایگان سایت، ویدیو (ها)ی آموزش پنل مدیریت و ارائه گزارش عملکرد سایت، را از ما دریافت خواهید کرد.

پلن های طراحی سایت

با توجه به بودجه و نیاز خود انتخاب کنید

پکیج اقتصادی
مناسب برای کسب کار های نو

9.5 میلیون تومان

مشاهده بیشتر بستن

پکیج پیشرفته
مناسب پروژه های سئو محور

شروع از
12 میلیون تومان

مشاهده بیشتر بستن

پکیج فروشگاهی
مناسب فروش آنلاین محصولات

شروع از
13.5 میلیون تومان

مشاهده بیشتر بستن

مشاوره رایگان

جهت اطلاع از تعرفه‌ خدمات، خرید و مشاوره تماس بگیرید.

پرسش پاسخ

سوالاتی که ممکن در ذهن شما باشد

گروه الی وب  با توجه به خدمات مورد نیاز کارفرمایان، 3 پلن با ویژگی های مختلفی ارائه می دهد. بنابراین مطابق با سطح کاری و اهداف مورد نظر، پلن خود را انتخاب کنید.

 

انتخاب روش طراحی بر اساس میزان کاربرد شما از داشتن سایت خواهد بود و در طراحی آن از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و جوملا بدون استفاده از قالب آماده و یا (در صورت نیاز) کدنویسی از پایه استفاده می کنیم.

 

بطور کلی در طراحی سایت ها سئوی فنی و قسمتی را برای سئوی محتوایی در نظر می گیریم. همچنین بعد از تکمیل سایت به شما مشاوره می دهیم تا شما بتوانید دقیق تر تولید محتوا کرده و سئوی خود را بدون دانش خاصی بهبود دهید.

 

بله. جدا از اینکه در طراحی سایت کدام پلن استفاده شده است، همیشه قابلیت توسعه امکانات و گرافیک و اضافه کردن ویژگی های متنوع با آن می باشد. اما پیشنهاد می شود هدف سایت از ابتدا کاملا مشخص شود.

برای تعرفه های اقتصادی، پیشرفته و فروشگاهی به ترتیب یک، دو و سه ماه پشتیبانی رایگان ارائه می دهیم. بعد از اتمام این دوره علاوه بر آموزش های ویدیویی و حضوری (در صورت نیاز) با توجه به میزان اطلاعات و حجم کاری تعرفه های پشتیبانی سایت را پیشنهاد می کنیم.

 

قطعا تمام مواردی که در ویژگی و امکانات پلن ها لیست شده است مورد نیاز هر سایتی نیست. شما با توجه به میزان کار و انتظاری که از سایت دارید، ویژگی های خود را انتخاب کنید.

 

به منظور راحتی و سرعت در اتمام پروژه، برای هر سایت مطابق جدول پلن ها حداکثر 10 تا 30 مطلب (نوشته یا محصول) وارد می شود. بقیه اطلاعات را کارفرما می تواند با آموزش هایی که دریافت کرده است، وارد کند.

 

اگر افتخار طراحی سایت شما بر عهده رایان هاست باشد، مبلغ 200 الی 500 هزار تومان با توجه به گستردگی سایت دریافت می گردد. در غیر اینصورت با مشاورین طراحی وب سایت تماس حاصل فرمایید.

 

ما حداقل محتوایی که از شما برای وارد کردن در سایت بکار می بریم شامل: معرفی شرکت (فروشگاه یا …)، خدمات و محصولات، اطلاعات تماس می باشد. مشاورین ما بقیه محتوا را با توجه به نوع سایت به شما راهنمایی می کنند.

همواره سعی می شود که طرح اولیه، ثانویه و نهایی هر یک جداگانه بر روی هاست مورد نظر شما آپلود شود تا شما بتوانید روند تغییرات سایت خود را مشاهده و در صورت نیاز موارد اصلاحی را پیشنهاد کنید.

کاربر عزیز پیام شما با موفقیت ارسال شد. منتظر پاسخ باشید.